V kauze Iveta Bartošová (47) nastává zásadní zvrat! Samozvaný ochránce zpěvačky Zdeněk Macura (39) před několika desítkami minut prohlásil, že s Domenikem Martuccim v Itálii vůbec nebyl v kontaktu. „Nerozumím tomu, co říkal do médií, já ani Iveta jsme s ním vůbec nemluvili,“ prozradil Macura. Martucci se totiž honosil prohlášením, že se nešťastné pěnici snaží nezištně pomoci, a jak jsme vás včera informovali, chystal se získat luxusní jachtu, kde by Bartošové a Macurovi zaplatil pobyt s kotvením u ostrova Elby.

Jak vidno, celá akce byla možná jen dobře promyšlená kamufláž na novináře, kteří už teď špízlují v okolí Gargána. eXtra.cz má ale čerstvé informace z jihu Evropy, podle kterých se Macura chystá během několika hodin vydat společné prohlášení s Josefem Rychtářem (55), který už je na místě činu také.

Podle toho, jak se celá kauza odvíjí, bychom se už ničemu nedivili. Nepotvrzené zprávy dále naznačují, že je Iveta na cestě do Česka a chystá se nastoupit na léčení. Připravujeme pro vás podrobnosti!