Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Víme první: Iveta sepsala závěť i předmanželskou smlouvu s Rychtářem! Proč Martucci lhal?

„Martucci je lhář,“ říká Rychtář, který to může dokázat.
Odpoledne s ním přineseme obsáhlejší rozhovor.
+ Dalších 6 fotografií

Josef Rychtář (56) se dnes ostře ohradil proti víkendovému tvrzení Domenika Martucciho (37), že Iveta (48) sepsala v Itálii závěť.

Tvrzení, které nám bylo od počátku podezřelé (eXtra po jejím útěku zveřejnilo fotografie dokladů, které zapomněla v Praze), dnes Rychtář exkluzivně pro náš web vyvrátil překvapivou informací: „Máme předmanželskou smlouvu a Iveta rovněž před notářkou podepsala závěť,“ říká vdovec po zpěvačce.

Redakce eXtra zná další podrobnosti, které nasvědčují tomu, že Martucci nemůže mít Ivetinu závěť, případně má závěť podepsanou jen Ivetou a navíc v tuto chvíli neplatnou. A to i kdyby bylo pravdivé jeho tvrzení, že ji předal v Itálii notáři a v ČR kriminálce.

„Pan Martucci je lhář,“ říká rázně Rychtář, který nám dnes poskytl obsáhlejší vyjádření, které přineseme odpoledne!

Podtrženo sečteno, nastává relativně zásadní obrat. Jedinou a platnou závěť Ivety má v tuto chvíli s absolutní jistotou k dispozici vdovec Josef Rychtář, který stejně tak disponuje předmanželskou smlouvou, kterou se zpěvačkou řádně sepsal.

Mohlo by vás zajímat

Další články