Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Víme první: Dívka z fotek Leošova nočního tahu je obávaná ochechule z Kozího plácku!

Leoš byl s nějakou běhnou na tahu noční Prahou. Blesk po ní pátrá. Už
to není třeba.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Leoš Mareš prožil běžný večer z rajdou z Kozího plácku a konkurence je vydřená z pátrání po ní. Kolegům to ulehčíme!

Slečna, se kterou Mareš (38) podle Blesk.cz táhnul sobotní nocí coby „náhradou za Faltýnovou“, není žádná paní neznámá, jak konkurence píše.

Pátrání po ní, jež konkurence vyhlásila, je naprosto zbytečné. My víme, kdo dotyčná je. Je to takzvaná „fuchtle z Kozího plácku“!

Tento termín se používá pro poběhlice, většinou rekrutující se z okruhu odběratelek Leošova Instagramu, které mistra občas pomazlí v jeho sólo obdobích. Tato děvčata poskytnou hvězdnému moderátorovi Evropy 2 to, co chce, v rámci jakýchsi ústních zkoušek, ke kterým jsou připuštěny jen za to, že s nimi mistr obejde známou pětici barů v okruhu Kozí ulice na Praze 1 a tím zvedne jejich společenskou prestiž v očích ostatních fuchtlí, které Leoš zatím – spolu s tajemníkem Davidem Holubkem – nevyvedl.

S trochou štěstí se ke všemu ještě přimotá deník Blesk a dotyčnou dostane na přední stránku společenské rubriky a vyhlásí po ní pátrání.

Marešova nová stará není tato rozhoďnožka i z dalšího důvodu – Leoš by si podobně neznámou dívku nikdy nevybral, byť by byla hodná a měla vysokoškolské vzdělání. Leoš bere pouze vypočítavé běhny, ovšem s luxusní vizáží a mediálním superpotenciálem!

Kolik hodných dívek už po něm toužilo netušíce, že Leoš chce jen ty zlé!

Identita neznámé je tedy venku stejně jako fakt, že mistr je stále sám a v očekávání další saně!

Související články

Další články