Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Víme, proč se Kuchařová bojí vztahu s Brzobohatým: Nechce být za trubku

My dva spolu nechodíme, my spolu nic nemáme, všechno si to vymyslel zlý bulvár...
Zdroj: archiv eXtra.cz

Miss World 2006 Taťána Kuchařová (25) dělala dlouho cavyky, než médiím potvrdila, že se rozešla s americkým modelem Lanem Carlsonem. To už venku byly ale usvědčující snímky, které prokázaly, že osiřelé místo v její posteli zahřívá muzikant Ondřej Brzobohatý (30).

Začít si ale s odpůrcem bulváru není pro Táňu, která měla s médii vždy dobré vztahy, vůbec snadné. Modelka se tedy rozhodla čekat, až jí Ondra dovolí mluvit, aby si doma nezadělala na problémy. Pak decentně prozradila, že je vztah ještě čerstvý.

Kuchařová je teď navíc pracovně v Americe, kde stráví měsíc, a podle našich zaručených informací rozhodně nestojí o to, aby se po dobu její nepřítomnosti objevovaly v novinách a na internetu skandální články o tom, s kým vším se kde Ondra promenádoval. Táňa si totiž moc dobře uvědomuje, jak Brzobohatý zúčtoval s její předchůdkyní Martinou Brezovou.

"Ondra byl v pátek 17. května v Harley’s baru a společnost mu dělali jen samí kluci. Je vidět, že se do Táni fakt zamiloval," řekl náš zdroj, který se v tu dobu nacházel ve stejném podniku.

Možná, když Ondřej vydrží sekat latinu, ukáže se s ním Kuchařová ve společnosti jako s oficiálním partnerem.

Související články

Další články