Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Víme, jaká hvězda bude hrát na afterparty svatby Meghan Markle a prince Harryho!

Víme, jaká hvězda bude hrát na afterparty svatby Meghan Markle a prince Harryho!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Už zítra se koná velkolepá a očekávaná svatba Meghan Markle (36) a prince Harryho. Celý svět jen s napětím čeká, jak to všechno dopadne. Titulní stránky médií po celém světě plní skandály nevěstiny rodiny. Nejdříve to byl podivný nevlastní bratr, poté infarkt Meghanina otce a nakonec nevlastní sestra, která údajně nedostala pozvánku. Jedno je ale jisté. Svatba prince Harryho (33) bude nezapomenutelná a navíc mu na afterparty zahraje pořádná hvězda.

Prince Harryho a Meghan Markle (36) už zítra čeká velký den. Jejich dlouho očekávanou svatbu sleduje téměř celý svět a zítra to vypukne naplno. V poslední době hlavně na nevěstu vyplouvají dost pikantní informace.

Jednou z nich je třeba video, které Meghan natočila dlouho předtím, než vůbec věděla, že se stane vévodkyní. Budoucí nevěsta dělá ve videu reklamu na hamburger a je zatraceně sexy. Zde jsme psali o tom, že až tohle uvidí královna, tak ji nejspíše trefí šlak.

Princ Harry s blížící se svatbou prozradil, kdo bude hrát na jeho afterparty. Nebude se jednat o nikoho jiného než o světoznámého DJ jménem Carl Cox. Ten pravidelně obsazuje první místa v hodnocení nejlepších DJs světa. Je šéfem agentury Ultimate a labelu Ultimatum Records.

Hraje především house a techno. Začíná to vypadat, že tahle svatba bude vážně něco. Party se bude konat v legendárním londýnském nočním klubu Fabric.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy