Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Víme, co se děje v hlavě Anny Jágrové! Mama Džegr vaří knedlíky a bodá jí u srdíčka! Verunko, jak ti je?

Veronika Kopřivová si myslí, že má vyhráno. Ale?
Zdroj: snapchat.com
+ Další 4 fotografie
Veronika Kopřivová si myslí, že má vyhráno. Cestu k duši Anny Jágrové jí prý otevřely knedlíky. Ale my moc dobře víme, co si maminka Jaromíra Jágra myslí. A tohle Veroniku rozhodně nepotěší!

Včera večer se Veronika Kopřivová pochválila na svém Instagramu fotkou, kde jsou opět její oblíbené knedlíky, které jako vzorná přítelkyně dělává. Ovšem nyní nebyly pro jejího milovaného Jaromíra Jágra, nýbrž údajně pro samotnou Veroniku přímo od Jardovy maminky. O pravosti tohohle tvrzení bych velmi vážně pochybovala.

Už mi je jasné, proč Veronika po boku hokejového boha mlčí a je nevýrazná. Ono jí totiž nic jiného ani nezbývá, pokud si tedy nechce uříznout pořádnou ostudu. Jestli by opravdu dostala opěvované knedlíky od mámy Džegr, měla by tiše a s pokorou mlčet. Rozhodně je hned nevystavovat na různé sociální sítě a chlubit se Čechům, jak se konečně vetřela do přízně Jardovy maminky a vše je podle jejích představ. To je věc první.

Věc druhá, že Veronika k fotce přidala tři řádky a povedlo se jí, co snad nikomu předtím. Ve třech řádcích zvládla naflákat tři chyby. Proto je jejím hlavním úkolem po boku hokejisty být hezká.

A co na poprask kolem knedlíků říká maminka Jardy? Že by Anna Jágrová z ničeho nic otočila a přijala Jardovu striptérku do rodiny? Ne, takhle to rozhodně není.

Anna Jágrová není v žádném případě smířená s tím, že její milovaný syn má za přítelkyni holku z hampejzu. Bohužel Jaromír Jágr (44) je už ve věku, kdy mu pomalu, ale jistě klepe na dveře hokejový důchod. Takže si dal dvě a dvě dohromady a je mu jasné, že milovaný hokej bude muset opustit, a proto je příhodná doba na založení rodiny.

Do Veroniky je bezpochyby slepě zamilovaný, takže nikoho nepřekvapí, že rodinu a svatbu bude plánovat zrovna s ní. Tudíž máma Džegr má na vybranou.

Buď si bude stále a samozřejmě oprávněně stát za tím, že Veronika není vhodná žena pro jeho syna, a v tom případě přijde jak o Jardu, tak o možnost vídat svá potenciální vnoučata. Takže maminka Jardy jednoduše zatnula všechny zuby, seč jen mohla. Tisíckrát si v hlavě zopakovala, že je to Jaromírova volba a on je už dospělý muž.

A tak se sebrala a udělala první krok. Uvařila Veronice knedlíky jako důkaz jejich pomyslného smíření. A tím si udobřila syna, může se těšit na vnoučátka a naoko je všechno v pořádku.

Související články

Další články