1. Pijavice – tohle je v poslední době snad nejpočetnější skupina holek na sociálních sítích. Dívky mají za úkol jediné, přisát se k někomu, kdo je občas vidět a nemá hluboko do kapsy. No a samozřejmě podle toho jejich příspěvky vypadají. Neustále postují našpulené a vykozené fotky, ke kterým přidávají rádoby moudré citáty od lidí, jejichž jména ani nedokáží přečíst, a to jenom proto, aby vypadaly, že se o něco zajímají. Výsledek je takový, že v příspěvku mají minimálně dvě hrubky a na jejich monotónní fotky se absolutně nedá koukat.

2. Kojné – je pravdou, že existuje hodně výjimek, ale pak jsou tu matky, kterým evidentně mléko vlezlo úplně všude a jejich příspěvky jsou zcela neakceptovatelné. Ovšem horší než na sociálních sítích to bývá na různých mimi bazarech a poradnách pro matky. Pokud máte v přátelích nějakou otravnou matku, která má potřebu informovat své okolí o každém prdu svého dítka, doporučujeme skrýt její příspěvky. Uleví se vám.

3. Zhrzené čuby – do této skupiny patří zejména holky čerstvě po rozchodu nebo dívky odmítnuté. Oba dva případy jsou ale k nevydržení. Nejhorší na nich je, že se snaží okolnímu světu ukázat, jak moc jsou v pohodě a ani si neuvědomují, jak ubohými žvásty nás zahlcují. Každý emocionálně vyrovnaný člověk z toho pozná, že tahle rádoby silná dušička křičí zoufale o pomoc jako přejetá srna. S tím rozdílem, že srny vám je líto, ale za tu holku se nesmírně stydíte.

4. Tupá polena – neboli holky, kterým už zkrátka není pomoci. Ty jsou hloupé od přírody a pro jejich vlastní klid by je měli známí odpojit od internetu a hlavně sociálních sítí. Sdílejí na své zdi úplně všechno, i naprosto evidentní HOAXY a věci, které jsou prokazatelnými nesmysly. Ještě horší je, že se u toho tváří jako největší chytrolínky a za nic na světě neuznají svou chybu. Hlavně si pamatujte, že s takovými lidmi nemá cenu se hádat.