Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

4 typy holek na sociálních sítích, za které se všichni stydíme

Někdy je to k nevydržení.
Zdroj: Profimedia
Je sice pravdou, že každý si sám vybírá lidi, které bude mít na svém Facebooku, ale sem tam se stane, že při tom velkém množství přátel, které máte, přehlédnete nějaké to individuum. Tohle je ten lepší případ, protože člověka, kterého prakticky neznáte, je naprosto lehké smazat. Horší to je s kamarády, se kterými se nestýkáte třeba od střední a oni se za tu dobu dost změnili a nyní se jejich posty nedají číst. Kupodivu se to týká hlavně holek.

1. Pijavice – tohle je v poslední době snad nejpočetnější skupina holek na sociálních sítích. Dívky mají za úkol jediné, přisát se k někomu, kdo je občas vidět a nemá hluboko do kapsy. No a samozřejmě podle toho jejich příspěvky vypadají. Neustále postují našpulené a vykozené fotky, ke kterým přidávají rádoby moudré citáty od lidí, jejichž jména ani nedokáží přečíst, a to jenom proto, aby vypadaly, že se o něco zajímají. Výsledek je takový, že v příspěvku mají minimálně dvě hrubky a na jejich monotónní fotky se absolutně nedá koukat.

2. Kojné – je pravdou, že existuje hodně výjimek, ale pak jsou tu matky, kterým evidentně mléko vlezlo úplně všude a jejich příspěvky jsou zcela neakceptovatelné. Ovšem horší než na sociálních sítích to bývá na různých mimi bazarech a poradnách pro matky. Pokud máte v přátelích nějakou otravnou matku, která má potřebu informovat své okolí o každém prdu svého dítka, doporučujeme skrýt její příspěvky. Uleví se vám.

3. Zhrzené čuby – do této skupiny patří zejména holky čerstvě po rozchodu nebo dívky odmítnuté. Oba dva případy jsou ale k nevydržení. Nejhorší na nich je, že se snaží okolnímu světu ukázat, jak moc jsou v pohodě a ani si neuvědomují, jak ubohými žvásty nás zahlcují. Každý emocionálně vyrovnaný člověk z toho pozná, že tahle rádoby silná dušička křičí zoufale o pomoc jako přejetá srna. S tím rozdílem, že srny vám je líto, ale za tu holku se nesmírně stydíte.

4. Tupá polena – neboli holky, kterým už zkrátka není pomoci. Ty jsou hloupé od přírody a pro jejich vlastní klid by je měli známí odpojit od internetu a hlavně sociálních sítí. Sdílejí na své zdi úplně všechno, i naprosto evidentní HOAXY a věci, které jsou prokazatelnými nesmysly. Ještě horší je, že se u toho tváří jako největší chytrolínky a za nic na světě neuznají svou chybu. Hlavně si pamatujte, že s takovými lidmi nemá cenu se hádat.

Související články

Další články