Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Vignerová ve Varech vytasila odhalený rozkrok, když pije, ukazuje i bradavky

Odhalovačka Anety Vignerové.
+ Další 4 fotografie

Modelka Aneta Vignerová (26), která je momentálně single, zavítala do Karlových Varů, kde se procházela po mole v šatech s tak vysokým rozparkem, že ji v tomhle dohnala maximálně Andrea Verešová (34).

Na jedné festivalové přehlídce stačilo, aby modelka udělala krok, sukně se okamžitě odhrnula a poskytla tak všem pohled do svého rozkroku. Aneta jako profesionálka přehlídku odchodila a po celou dobu dělala, jako by se nic nestalo.

Podobné faux pas se stalo kdysi i Andree Verešové, která si na jednu party oblékla šaty se stejně vysokým rozparkem, jenže když se během jedné chvíle odhalil, Andrea si z toho nic nedělala, pět vteřin vydržela, aby si fotografové mohli všechno zachytit, a pak se upravila.

Vignerovou jsme už mohli zahlédnout na začátku roku s nebezpečně hlubokým výstřihem, kdy se na jedné akci tak opila, že jí bradavky vyskakovaly z bílých šatů samy.

Mohlo by vás zajímat

Další články