Jmenuje se Jazmin a pochází z nejslavnější rodiny na světě. Jejím tatínkem je totiž kníže Albert Grimaldi (56), vládnoucí panovník státečku Monako, který má zálibu v pěkných ženách, v pěkných ženách a pak taky v pěkných ženách.

Čili není divu, že mu to sem tam ujede. Oficiálně tedy zatím dvakrát. Neoficiálně se nikdo neodvažuje doufat.

Vnučka kněžny Grace Kelly (†52) a knížete Rainiera (†81) ale nejspíš na monackém trůně po svém otci nikdy nestane. Je to totiž levobočka a Albert ji zplodil s jednou kalifornskou ženou, k otcovství se pak přihlásil až v roce 2006, tedy když jí bylo třináct let. Z Jazmin Grace Grimaldi (21) se ale od té doby stala mladá dáma a začíná objevovat nejen společenský život, ale i kouzlo otevírání veškerých dveří, když na ně zaklepe někdo s tak slavným příjmením.

K jejímu úplnému kněžskému životu jí ale bude vždycky něco chybět, nepochází totiž z oficiálního svazku a navíc současná monacká kněžna Charlene, bývalá plavkyně z Jihoafrické republiky, je se svým manželem řádně těhotná. A všichni doufají, že to bude kluk, budoucí hlava státu.

Bohužel pro Alberta už zase druhý. Záletný kníže má totiž ještě jedno dítě, jedenáctiletého míšence Alexandrea Costea, kterého počal během aféry s letuškou ze státu Togo. Právě tyto dvě děti, které pak musel ohlásit, byly velkým problémem před jeho svatbou s Charlene Wittstock (36). V Monaku se tehdy udál dost nepříjemný skandál, kdy zamilovaná plavkyně zjistila, jak to s Albertem je, a chtěla utéct ze svatby. Monacké úřady jí proto zadržely pas a nakonec k obřadu sice došlo, ale podle mnohých na velký nátlak. Nevěsta na fotkách nevypadala vůbec šťastně a to vlastně ani nevypadá dosud

I když už nosí pod srdcem pravého nástupce, zřejmě ji to stálo hodně psychických sil, někdo z Albertova okolí totiž tisku naprášil, že dokonce i líbánky trávili každý zvlášť. Tak snad z těch oddělených líbánek nevzešel další utajený potomek!