Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vidíte tu podobu? Takhle vypadá vnučka Grace Kelly, levobočka záletného knížete Alberta!

Jazmin Grace Grimaldi (21) zřejmě už nyní nebude mít nástupnická práva,
kněžna Charlene, manželka Alberta, je totiž těhotná.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií

Jmenuje se Jazmin a pochází z nejslavnější rodiny na světě. Jejím tatínkem je totiž kníže Albert Grimaldi (56), vládnoucí panovník státečku Monako, který má zálibu v pěkných ženách, v pěkných ženách a pak taky v pěkných ženách.

Čili není divu, že mu to sem tam ujede. Oficiálně tedy zatím dvakrát. Neoficiálně se nikdo neodvažuje doufat.

Vnučka kněžny Grace Kelly (†52) a knížete Rainiera (†81) ale nejspíš na monackém trůně po svém otci nikdy nestane. Je to totiž levobočka a Albert ji zplodil s jednou kalifornskou ženou, k otcovství se pak přihlásil až v roce 2006, tedy když jí bylo třináct let. Z Jazmin Grace Grimaldi (21) se ale od té doby stala mladá dáma a začíná objevovat nejen společenský život, ale i kouzlo otevírání veškerých dveří, když na ně zaklepe někdo s tak slavným příjmením.

K jejímu úplnému kněžskému životu jí ale bude vždycky něco chybět, nepochází totiž z oficiálního svazku a navíc současná monacká kněžna Charlene, bývalá plavkyně z Jihoafrické republiky, je se svým manželem řádně těhotná. A všichni doufají, že to bude kluk, budoucí hlava státu.

Bohužel pro Alberta už zase druhý. Záletný kníže má totiž ještě jedno dítě, jedenáctiletého míšence Alexandrea Costea, kterého počal během aféry s letuškou ze státu Togo. Právě tyto dvě děti, které pak musel ohlásit, byly velkým problémem před jeho svatbou s Charlene Wittstock (36). V Monaku se tehdy udál dost nepříjemný skandál, kdy zamilovaná plavkyně zjistila, jak to s Albertem je, a chtěla utéct ze svatby. Monacké úřady jí proto zadržely pas a nakonec k obřadu sice došlo, ale podle mnohých na velký nátlak. Nevěsta na fotkách nevypadala vůbec šťastně a to vlastně ani nevypadá dosud

I když už nosí pod srdcem pravého nástupce, zřejmě ji to stálo hodně psychických sil, někdo z Albertova okolí totiž tisku naprášil, že dokonce i líbánky trávili každý zvlášť. Tak snad z těch oddělených líbánek nevzešel další utajený potomek!

Související články

Další články