Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Video: Zlomil si páteř, ale teď vám spadne brada! Honza Musil udělal obrovský pokrok

+ Dalších 8 fotografií
Populární moderátor Jan Musil (51) dělá každým dnem obrovské pokroky. Přitom to vypadalo, že po tom, co si vážně poškodil páteř a absolvoval tři operace, už nebude chodit. Vše se ale v dobré obrátilo. Teď Honza dokonce zveřejnil video, z něhož je patrné, že ve své léčbě ušel obrovský kus cesty - a to doslova.

V předchozím týdnu si Honza stěžoval, že mu lékaři nakázali, aby byl v nehybné póze a jen ležel. To se teď změnilo a Honza dokáže chodit bez pomoci berlí. Pochlubil se videem, z něhož má radost nejen on sám, ale i jeho rodina a fanoušci.

„Vypadá to sice elegantně, ale potvůrka tělo ještě bolí. Ale to jsou už jen drobnosti. Teď jen poctivá rehabilitace. Jak jsem říkal – v červnu chci být na svoje narozeniny fit!“ napsal k videu oblíbený moderátor.

Tři dny před Vánocemi se oblíbenému moderátorovi Honzovi Musilovi (51) stala velmi ošklivá nehoda. Spadl ze žebříku, zlomil si páteř, devět žeber a propíchl plíci. Okamžitě byl převezen do nemocnice, kde podstoupil vážnou operaci. Zabojoval a teď to vypadá, že všechno bude už jen dobré.

Související články

Další články