Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

VIDEO: Žena měla sex v taxíku a pak ukazovala z okénka svoje vnady

Na internetu se objevilo video, nad kterým všichni nevěřícně kroutí hlavu. Žena se na něm totiž rozvášnila v taxíku. Neváhala se svléct donaha a měla sex s neznámým mužem na zadním sedadle. Pak se dokonce nahá vykláněla z okýnka.

Video natočil řidič v Moskvě, který jel kolem. Vidět na něm můžete brunetku, která se oddává sexuálním hrátkám uprostřed rušné ulice na zadním sedadle taxíku, a to úplně nahá. Je vidět, že muž, na kterém žena sedí, je v sedmém nebi.

Když si muž, se kterým žena souloží, všimne řidiče, který ho nahrává, dokonce zvedne palec nahoru. Je tedy vidět, že je nadšený. Když kameru zaregistruje žena, vůbec ji nenapadne se schovat nebo začít oblékat. Začne se ještě o to víc předvádět.

Dokonce se vykloní z okýnka taxíku a vůbec jí nevadí, že teď všichni mají možnost vidět její vnady. Podle svědků byli oba aktéři silně opilí. Až vystřízliví, tak toho asi budou hořce litovat. Za sex na veřejnosti jim totiž v Rusku hrozí i několik měsíců v base.

Mohlo by vás zajímat

Další články