Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VIDEO Zemřela bizarní postavička slovenských reality show: Podívejte se na její ŠÍLENÉ svatební video! Opilý ženich se málem neudržel na nohou

Milovníci reality show smutní. Zemřela slovenská kultovní postavička Martinka z Turca (†34) alias Kleopatra. Diváky si získala svými hláškami, podivnou rodinou a originálním vzhledem. Do show Farmář hledá ženu nakráčela v silikonových podkolenkách, minišatech a očními stíny připomínajícími monokl.

„A farmář nic. Maťa tam přišla, taková krasavice z Hollywoodu, nádherně oblečená. Tam ale nebylo žádné seznámení. Maťa byla mokrá, těšila se na něho, že bude sex, že bude kořalka, hudba a on nic, jen práce, kydat hnůj…,“ řekl o ní její strýc.

Svou lásku v reality show nepotkala, i tak se ale vdala. A to za Martina Chovance. Už z videa je vidět, že do sebe před svatbou nalil nejméně dvě láhve borovičky. Stěží se udržel na nohou a ráno si pravděpodobně na svatbu nevzpomínal.

A právě soužití s ním mohlo Martinku stáhnout na samé dno. I když to byla na Slovensku známá celebrita, život hvězdy si neužívala. Nakonec skončila v maringotce na kraji lesa. Sociálka jí odebrala všechny tři děti, které skončily v dětském domově. Ona s manželem holdovala alkoholu a byla závislá na jeho brigádách.

Nakonec alkoholu propadla úplně a skončila v léčebně na psychiatrii. Léčba nepomohla, Martince selhala játra. O její smrti informoval jako první kamarád na FB, později smutnou zprávu potvrdila slovenská média.

Martinka sice vypadala šíleně a v televizi vypouštěla jednu perlu za druhou. Její přátelé se ale shodují v tom, že to byla dobrá duše a vždycky s ní byla legrace.

Související články

Další články