Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO Zapomeňte na Dana Bilzeriana: Instagram teď ovládl tenhle sexy pokérovaný děda z Itálie!

+ Další 3 fotografie
Kdyby floutek Dan Bilzerian dopadl za 20 let jako tenhle sexy děda z Itálie, tak si může gratulovat. Padesátník s vysekanou postavou se jmenuje Gianluca Vacchi a je to italský miliardář. Proč je lepší než Dan?

Oba jsou bohatí a milují sociální sítě. Jenomže Ital prostě umí žít a nepotřebuje k tomu milion holek a drahé helikoptéry. Má po boku krásnou manželku a každý den si vychutnává jako král. Stačí mu k tomu dobré jídlo, muzika, cvičení a jachta. Jasně, je lehčí si takhle užívat, když nemusíte hledět na peníze, ale pořád je to méně okázalé a pozérské než to, co dělá Dan. Ten si vyskládá bankovky na stůl nebo fotí sbírku svých drahých značkových hodinek.

Naproti tomu se Gianluca nejradši fotí u vody, kde si užívá se svou manželkou. Má sexy úsměv a je vidět, že zamlada to byl kus. Což je ostatně i dnes, kdy je mu padesát let. Fanoušci oceňují jeho nadhled, originální módní kreace (pokud je oblečený) a smysl pro humor.

Gianluca Vacchi rozhodně dokazuje, že věk je jenom číslo a není třeba se omezovat!

Související články

Další články