Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO z pádu dívky v lomu Velká Amerika! Před smrtí volala mamince, že skočí

+ Dalších 11 fotografií
SEBEVRAŽDA
V sobotních odpoledních hodinách vyhasl mladý život. Žena utrpěla při pádu ze skály v lomu Velká Amerika u Mořiny na Berounsku vážná zranění, kterým podlehla. Podle informací, které má eXtra.cz k dispozici, nešlo o náhodu, ale o sebevraždu. Co bylo motivem? Náš zdroj pro eXtra.cz uvedl, že dívka (25) měla volat před osudným skokem své matce!

Rodinné spory, nešťastná láska, dluhy? To mohlo být důvodem, proč se mladá dívka rozhodla dobrovolně ukončit svůj život skokem z velké výšky v lomu Velká Amerika, oblíbeném cíli českých turistů.

"Před tou tragédií měla volat domů své mamince, že skočí. Přesnou příčinu zatím nikdo neví," řekl eXtra.cz zdroj, který má k případu blízko.

Tragédie se stala okolo 15. hodiny. „Mohu potvrdit, že ve včerejších odpoledních hodinách jsme přijali výzvu o pádu mladé ženy ze skály. Na místo byla vyslána posádka rychlé lékařské pomoci a vrtulník pražské záchranné služby. Žena utrpěla zranění neslučitelná se životem a záchranáři jí už bohužel nedokázali pomoci,“ řekl eXtra.cz mluvčí Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje Petra Effenbergerová.

„S nejvyšší pravděpodobností došlo k sebevraždě, více o případu nemohu mluvit,“ řekl eXtra.cz záchranář Bořek Bulíček z Trans Hospital. Případem se zabývá policie.

Podívejte se na exkluzivní video ze zásahu záchranářů!

Související články

Další články