Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Video: Vyvinutá Brook se rozhodla po nehodě milence pouštět na Twitteru moudra. Kelly, raději už mlč!

Přítel vyvinuté britské modelky Kelly Brook (33) Danny Cipriani (25) měl před několika dny ošklivou nehodu. Z nemocnice je už naštěstí doma, a tak se Kelly rozhodla na Twitter umístit video s výstražnými vzkazy svým fanouškům. Jak ale můžete sami posoudit, bylo by lepší, kdyby modelka raději mlčela.

„Tady jsem se svým zraněným vojákem,“ říká Brook, zatímco Dannyho hladí po jeho kučeravých vlasech a ukazuje jeho tvář nesoucí stopy po incidentu. „Buďte opatrní, když jdete flámovat. Nenoste černé převleky, protože nebudete vůbec vidět, i kdybyste na nich měli zlatý prach,“ dodala modelka. Svoje poselství zřejmě myslela Kelly dobře, ale stylem, jakým ho podala, akorát ukázala, že má zřejmě ve svém životě chvíle, kdy vůbec nepřemýšlí.

Ciprianiho před několika dny srazil autobus, když opilý vlezl do silnice, kde se právě řítil dvoupatrový autobus, který tělo hráče ragby nabral předním sklem. Danny naštěstí neutrpěl vážná zranění a po dvou dnech byl propuštěn domů.

Mohlo by vás zajímat

Další články