Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO V Kladně to žije! Muž tvrdil, že je vlkodlak, zničil policejní auto a zranil dva strážníky!

V pondělí v noci přijali kladenští strážníci oznámení o muži s agresivním chováním, který měl pobíhat nahý v okolí náměstí Sítná. Místo začal okamžitě monitorovat operátor kamerového systému, aby měla policie muže pod kontrolou před tím, než na místo dorazí hlídka. Co mladík mezitím prováděl, si tak můžete prohlédnout na videu.

Mladého muže zachytily kamery ve chvíli, kdy vycházel z baru v Domě kultury v Kladně. Následně zaběhl do Brněnské ulice, kde se setkal s vyslanou hlídkou. Radost z toho naháč evidentně neměl, protože skočil na čelní sklo vozidla a skákal po něm. Následně se vrhl na jednoho ze strážníků, jenž z auta vystoupil. Nahý muž, který měl řezné rány po těle, na strážníka útočil pěstmi i kopanci.

Druhý strážník musel na muže použít donucovací prostředky, včetně obušku, aby byl schopen ho zpacifikovat. Po chvíli zápasu se strážníkům podařilo muže zpacifikovat. Nasadili mu pouta a po příjezdu sanitky byl předán k ošetření lékařům. Po těle měl muž podle zprávy uveřejněné na stránkách policejnidenik.cz mnoho řezných ran. Ty si měl způsobit tím, že proskočil několik skleněných výplní dveří, poškodil pět zaparkovaných vozidel a poničil vybavení jednoho baru a také lehce zranil oba zasahující strážníky.

Jelikož muž tvrdil, že je vlkodlak, skončil v psychiatrické léčebně.

Znáte totožnost muže? Víte o případu více? Napište nám na redakce@extra.cz.

Související články

Další články