Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

VIDEO: Tomuhle páru se zdálo čekání na pizzu nudné, a tak si ho okořenili SEXEM!

Povedený páreček z Yorksu Daniella Hirst a Craig Smith se při čekání na pizzu s pálivými papričkami poněkud nudili. A tak si své čekání zkrátili sexem. A to přímo ve fast foodu Dominos, kde na pizzu čekali. Jejich divoké hrátky obsluhu vůbec nezajímaly, a tak si to mladý pár docela užil, zatímco je celou dobu snímala kamera.

Tihle dva si to prý rádi rozdávají na zvláštních místech. Nikdy to ale zatím nedělali takhle veřejně Ku příležitosti oslavy Craigových narozenin se pár vydal na pár dní do Leedsu. Posilněni alkoholem se pak vydali pro pizzu.

Na videu si můžete povšimnout, že zhýralá Daniella iniciativně převzala kontrolu a rozhodla se svého partnera orálně odbavit, zatímco ten ji poté jednoduše ohnul přes výdejní pult Co by na to asi řekla hygiena?

Když se pár druhý den probudil, všichni známí a přátelé jim volali, že se stali tak trochu slavnými. No vida, jak rychle se některá videa šíří. "Jsme velice otevření vůči sexu na veřejnosti!! Já prostě miluji ten pocit, že vás někdo může chytit!" vyjádřila se Daniella po incidentu pro The Sun.

Takže až si příště objednáte pizzu, už víte, jak si zkrátit dlouhé čekání, tedy pokud se chcete proslavit stejně jako tihle dva

Související články

Další články