Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Tohle že je Zagorka? Hana Holišová vystoupení odflákla a sama zpěvačka jí poslala peprný vzkaz

Není Hana jako Hana. To se přesně v sobotu prokázalo, když herečka Hana Holišová měla napodobit Haničku "Písničku" Zagorovou. Sice se to na první pohled zdálo jednoduché, ale přesto se to mladé brunetce moc nepovedlo. Dokonce to okomentovala i sama zpěvačka.

Sama Hana Holišová, která se v soutěži Tvoje tvář má známý hlas představila jako Michael Jackson nebo Beyoncé, měla obavu z toho, co na její výkon řekne Hana Zagorová. „Pro mě je to strašně těžký, protože se bojím, že si paní Zagorová pustí telku a řekne, co to tam ta Holišová dělá? Si ze mě dělá srandu,“ přiznala herečka, která si vybrala píseň Mimořádná linka Praha – Tokio.

A nakonec se ukázalo, že její strach byl oprávněný. Sama Hanka její vystoupení zkoukla a nestačila se divit, co se na pódiu dělo. „Mohla klidně přitlačit. Je to sranda píseň. Měla zbytečně respekt,“ zhodnotila v Blesku Zagorová, která to ale brala celé naštěstí jako legraci a pak od své kritiky upustila, přece jen ta snaha byla vidět.

„Hanka Holišová byla opravdu senzační. Má obrovský potenciál a vždy je to velký profík. Zdravím ji a gratuluju,“ dodala Hanka se smíchem.

Sami se podívejte, jak se v sobotu Holišová pořádně zapotila na jevišti, Haničce „Písničce“ nakonec jakoby z oka vypadla, jen zpívala trochu jak šmoula.

Související články

Další články