Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

VIDEO: Sledujte jen na vlastní nebezpečí! Muži vytáhli z hlavy obrovského červa!

Zdroj: youtube.com
+ Další fotografie
Video zachycuje fakt odporný moment, kdy se mu přátelé snaží obřího střečkovitého červa vytáhnout z hlavy! Jak se tam proboha dostal?

Gigantická larva mouchy rostla mladému Američanovi v hlavě celý měsíc, než se ji podařilo vyndat Podle něj si tento suvenýr přivezl po návštěvě Panamy. Larva mouchy doroste až do velikosti 1,5 centimetru a běžně napadá člověka, kterému se pak zavrtá pod kůži. Komár je jejich přenašečem. Když ho totiž moucha chytí, naklade do něj vajíčka a z nich se pak líhne tento odporný hmyz! Člověk to v podstatě nemá šanci poznat, že v něm něco takového žije. Nejdřív se totiž na kůži, pod kterou se larva líhne, vytvoří malý vřed. Až larva doroste do potřebné délky, vřed praskne a larva se dostane ven. Poté se zakuklí a právě z této kukly se pak vylíhne obří střeček.

Nejvíc se tento hmyz vyskytuje ve Střední a Jižní Americe. Do videa přidali přátelé uklidňující hudbu od Vivaldiho, takže se nemusíte bát si video pustit. Pro citlivé povahy ale toto video nedoporučujeme. Přátelům se červa z hlavy mladého Simona povedlo vytáhnout pomocí pinzety Vtom se jim naskytl strašný pohled. Pinzeta svírala masitého růžového červa s křídly.

Tyto larvy much parazitují na člověku a rostou přímo v něm. Některé z nich můžou růst dokonce v našich střevech! Mouchy nakladou vajíčka na kůži a ty se pak pod ni zavrtají. Hnus!

Na konci červa ukážou i Simonovi, v jehož hlavě se zabydlel, a ten málem omdlí „Je tak obrovský! To není možné!“ opakuje zděšený Američan.

Související články

Další články