Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Slávychtivý gay Lukáš ve Výměně manželek ostře narazí! „Dala bych ti pěstí, jsi naprosto neschopný,“ pronese o něm náhradní dcera!

+ Další 2 fotografie
Další díl Výměny manželek nás čeká již dnes večer. A opět bude o zábavu postaráno. Tatínek Michal totiž zažije pěkný šok. Očekává náhradní manželku, ale místo ní dorazí tatínek Lukáš. Ten ze všeho nejvíc touží po slávě a pozornosti. Dělá mu dobře, když si na něj lidé na ulici ukazují a je jim povědomý. Jenomže gay Lukáš v dnešním díle pěkně narazí a psychicky se sesype. Nic nepůjde tak, jak si plánoval.

V dnešní premiérové Výměně manželek se nám představí gay pár z Prahy, který tvoří Lukáš (25) a jeho přítel Vojta (22). Na druhé straně nás čeká trošku početnější rodinka. Seznámíme se se Stáňou (37), Michalem (33), dcerami Terezkou (2), Áňou (15), Týnou (17) a synem Kubou (10), kteří žijí v Brandýsku.

Extrovertní gay Lukáš vám může být povědomý z kulinářské reality show Prostřeno. Rád se totiž předvádí před zraky kamer a chce být slavný. Moc si přeje, aby se mu splnil sen být českou celebritou. Dělá mu dobře, když si na něj lidé na ulici ukazují a je jim povědomý.

Jeho velkým idolem je zpěvačka Madonna a Lukáš chce být jako ona, právě proto také zpívá a tančí.

Jenomže v tomhle díle Lukáš pěkně ostře narazí. Tato Výměna manželek bude opravdu velmi těžká pro všechny zúčastněné strany. Jeho zviditelnění mu příliš nevyšlo. Netušil, že deset dní v jiné rodině není zrovna procházka růžovým sadem. Už po šesti dnech je psychicky zdeptaný, nemá sílu a není ničeho schopen.

Dokonce jeho náhradní dcera Týna pronesla, že by mu dala pěstí, protože je naprosto neschopný a vůbec neplní manuál!

Výměna manželek startuje již dnes ve 20:20 na obrazovkách TV Nova.

Související články

Další články