Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Silikonová Robinsonka Petra Palusková opět na obrazovkách! Je z ní obtloustlá farmářka

+ Dalších 82 fotografií
Playmate Petra Palusková se proslavila v reality show Robinsonův ostrov, kde perlila jednu moudrost za druhou a předváděla svá umělá prsa. Po chvilce odmlčení je opět na obrazovkách v slovenské reality show Farma.

Ze sexy Robinsonky s obřími balóny je dnes kulatá farmářka ve slovenské reality show Farma. Petra Palusková přibrala v obličeji, ale co se týče projevu, je na tom pořád stejně. Farmáři mají po pár dnech s ní co dělat, aby ji vydrželi poslouchat.

Její věčné komentáře a hloupé poznámky vydrží jen málokdo. Slovenští diváci jsou z nové soutěžící totálně vyřízeni a nechápou, jak někdo jako Petra může samostatně existovat. Tohle je jeden z komentářů:" Tahle mladá žena mi připadá jako rozmazlené dítě, je to chudinka a ne jen ošklivá, nešikovná a hloupá, ale ještě nikdy nebyla na venkově v přírodě. Vždyť ani neumí chodit na statku, natož tam pracovat!"

Petra opět zvolila strategii jako v reality show Robinsonův ostrov, kde se sama potulovala, sbírala plody a květiny a působila jako malé ztracené dítě. Na farmě se promenáduje v plavkách mezi zvířaty a plete věnečky z kytek. Moc toho o farmaření neví a spolusoutěžící nemají čas jí vše vysvětlovat a vodit ji za ručičku.

Související články

Další články