Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

VIDEO: ŠÍLENÁ Slovenka pomočila a spálila korán! Nyní jí hrozí tvrdý trest!

VIDEO: ŠÍLENÁ Slovenka pomočila a spálila korán! Nyní jí hrozí tvrdý trest!
Zdroj: youtube.com
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
Slovenská dívka se rozhodla, že natočí opravdu hodně kontroverzní video. Bohužel si nejspíše neuvědomila, jaké její chování může mít následky. Dívka se natočila při tom, když trhá korán, následně na něj močí a pak ho zapálí. Trest ji pravděpodobně nemine a navíc jí hrozí až šest let vězení.

V současné době se považuje za jeden z největších problémů otázka přílivu cizinců. Část populace se snaží být vstřícná a nedělá jim to téměř žádný problém a ta druhá část je razantně proti. Druhá skupinka lidí se snaží bránit zuby nehty a dávat jasně najevo svůj nesouhlas.

Tito lidé často veřejně sdílejí své názory na sociálních sítích, zakládají různá hnutí proti přistěhovalcům a snaží se ze všech sil, aby tomu zabránili. Jenomže kde je ta hranice, za kterou když se člověk dostane, může být tvrdě potrestán

Jeden příklad za všechny se stal na Slovensku. Slovenka Sheila Sz. se rozhodla, že bude proti muslimům a islámu bojovat po svém. Vzala jejich svatou knihu islámu korán, nejdříve ji roztrhala, pak pomočila, polila benzinem a nakonec zapálila.

Kdyby se možná u toho nenatáčela a tohle šílenství prováděla někde doma v pokojíčku, tak by se nic nestalo. Bohužel jejím největším přáním bylo, aby nahrávku vidělo možná co nejvíce lidí A také, že tento případ má svou dohru.

Dívka skončila v rukou policie a je stíhána za "zločin výroby extremistických materiálů" a hrozí jí až šest let vězení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy