Sice by to usměvavé Debbi vážně slušelo ve svatebních šatech, ale na to se prý cítí ještě mladá. Tak si to aspoň nanečisto vyzkoušela ve svém nejnovějším videoklipu, aby věděla, do čeho půjde, až do toho opravdu praští. A o čem její nová píseň vlastně je?

Skladba, kterou pro Debbi napsal a zároveň jí v ní pěvecky vypomohl Marcell, frontman No Distance Paradise, vyniká především vokální i muzikantskou přirozeností. Spojení obou hlasů i gospelový feeling dává dohromady výsledek čistý a autentický, moderním zvukem by se singl neztratil ani v zahraničí. Svěžest a umělecká svoboda, které z novinky srší, prostoupily i do doprovodného, letně pojatého klipu, který režíroval Ondřej Urbanec v produkci společnosti ManaWorld.eu.

Dnes třiadvacetiletá Debbi, jež platí za jednu z nejtalentova­nějších mladých zpěvaček na české scéně, se poprvé o slovo přihlásila před sedmi lety v SuperStar. Tehdy vypadla hned v prvním semifinále, působivou coververzí Macy Gray si ale otevřela dveře k úspěšné kariéře. Kromě dvou vlastních řadových desek natočila i dva společné hity s rapperem Lipem, první z nich nazvaný Ležím v tvé blízkosti už brzy na YouTube dosáhne na hranici deseti milionů zhlédnutí. Novější spolupráce Štěstí z počátku letošního jara je na dosah půldruhého milionu diváků.

Nyní je jasné, že ke svému třetímu albu vykročila tou správnou nohou a fanoušci se mohou těšit na znovu úplně jinou a opět o něco zralejší Debbi.