Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Video roku: Skupina Vanessa řádila v ČT! V přímém přenosu se šňupal koks, zvracelo, ukazovala prsa a moderátor byl poslán do p*či! Kdo neviděl, neuvěří!

Kdo před několika dny sledoval na ČT Art pořad Tečka páteční noci, mohl si vychutnat přímý přenos s hlavním hostem, kapelou Vanessa. Kdo zná show, která probíhá během koncertování této partičky, ví, že si na nich může splnit ty nejbizarnější představy. Že něco takového ale proběhne i na veřejnoprávním kanále, to by si nedovolil pomyslet ani ten největší volnomyšlenkář.

Člen Vanessy Samir Hauser, známý jako Bruno Ferrari, několikrát provolával směrem k moderátorovi Janu Havelkovi „Běž do p*či“, ale to byl ještě čajíček proti tomu, co přišlo o něco později. V jednu chvíli Samir vykřikl, že si dáme „lajnu na Bibli“, a i potom, co se do jeho počinu snažila vstoupit produkční, čáry koksu připravil a ty také „zdělal“. Ozdobou večera byla i polonahá dívka, která neustále oblizovala lízátko ve tvaru vaginy.

Ve studiu bylo i mnoho zajímavých tváří české umělecké scény, fotograf Adam Holý, výtvarník Pablo de Sax nebo malíř Jan Gemrot.

Česká televize záznam ze svých webových stránek smazala, na pár hodin uveřejnila a teď je opět smazán. Podle našich zdrojů se celou záležitostí bude zabývat RRTV a program Tečka páteční noci prý má být zrušen. Celé tohle jednání připomíná nedávnou kauzu Řezník versus Český slavík Mattoni, kde se vedení ankety zaleklo vítězství kontroverzního umělce, jehož tvorba je pro spoustu lidí špatně skousnutelná. Vanesse, která na podzim vydala album Antidotum, se tak podařilo rozproudit debatu o svobodě projevu, o tom, co všechno se na veřejnoprávní televizi smí a kde jsou vůbec morální hranice.

Související články

Další články