Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO: Pozor, plavková sezóna se blíží! Máme pro vás zaručeně účinné cviky, jak docílit plochého bříška

Myslíte si, že je už pozdě na sobě zamakat a předvést se v létě na koupališti v plavkách? Tak to se šeredně mýlíte. Krásná Anna Kelišová vám dnes prozradí triky, díky kterým ještě stihnete vyrýsovat břišáky do bikin. Sežeňte si gymnastický balón, je skvělý jen tak na sezení u počítače či televize, a navíc ho při cvičení s Annou budete ještě potřebovat.

Nikdy to nebylo snadnější. Pokud nechcete být vyžrané trosky, které o cvičení jen mluví, a to většinou s plnou pusou jídla, tak je teď ten pravý čas zvednout zadek a plnit sny. Ploché bříško už je na dosah. Za chvíli vysvitne sluníčko a bude čas na plavky a to vy už budete krásně vyrýsovaní.

Sexy trenérka Anička vám pomůže se sebou něco udělat během krátké doby a bez zdlouhavého mučení ve fitkách, kde se za sebe občas i stydíte. Teď v klidu domova můžete získat postavu snů, kterou vám budou závidět kamarádky, sousedky i sokyně, kterým nemůžete přijít na jméno. Nestojí to za to se na chvíli u televize zpotit?

Související články

Další články