Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

VIDEO Playmate Petra z Robinsonova ostrova bojovala v bahně! Ztratila podprsenku a všem nechtěně ukázala svoje SILIKONOVÉ ČTYŘKY!

+ Dalších 110 fotografií
Drsná reality show Robinsonův ostrov překvapuje každým dnem. Soutěžící mají hlad, dochází jim síly, ale musí bojovat až do posledního dne. Už zažili řadu náročných výzev a dnes si to obzvlášť užijí. Budou totiž bojovat v bahně! A že se bude na co koukat! Playmate Petra Palusková (25) totiž ztratí podprsenku a odhalí svoje silikonové čtyřky!

Už dnes večer se můžete těšit na drsnou reality show Robinsonův ostrov, který bude tentokrát hodně erotický. A dnes se bude rozhodně na co koukat! Soutěžící totiž čeká souboj v bahně a playmate Petra Palusková (25) se do boje pustí s takovou vervou, že skočí po soupeři Davidovi a v zápalu hry ztratí v bahně podprsenku. Všem tak ukáže prsa v celé své kráse!

Petra si z toho ale nic nedělala a bojovala dál Přece jen je kočka a nemá se za co stydět! "Chtěla jsem mu dát velkou pusu a skočit mu kolem krku a pak jsem si řekla, ať se klidním. Doufám, že na to nebude koukat mamka, protože ta mě zaškrtí, že jsem v televizi nahatá," říká Petra.

Pro Davida to byl velmi výjimečný moment a tento zážitek si zřejmě bude pamatovat hodně dlouho. "Když po vás jezdí zepředu, zezadu silikonové čtyřky, tak to jsem ještě nezažil. Byl to nejsilnější erotický zážitek tady na ostrově," směje se David. Robinsonův ostrov uvidíte už dnes večer ve 21:15 na Nově!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy