Letecká společnost British Airways je v šoku! Její pilot Colin Glover si za letu fotil nemravné selfie při masturbaci a s porno časopisy na přístrojové desce, navíc měl u toho oblečené samodržící punčochy. Vše se dělo za letu, a tak tím ohrožoval životy cestujících. Letecká společnost ho okamžitě vyhodila. Jako důvod uvedla, že nebyl připoutaný a ohrožoval tak životy cestujících.

Nejenže se pilot za letu uspokojoval, ale navíc si pořídil několik perverzních fotografií a nezapomněl si vyfotit ani svoje genitálie. Letecká společnost je jeho chováním zaskočena, byl to prý bezproblémový pilot, který u nich pracoval 26 let!

Když se letadlo nacházelo ve výšce 11 582 metrů, pilot zřejmě zapnul autopilota. Dopravní experti prověřovali, jestli fotky nebyly pořízeny na trenažéru. „Na 99 procent jsem si jistý, že byly pořízené za letu, a ne na simulátoru. Je to velmi vážný problém,“ řekl médiím jeden ze zkušených pilotů. Nemravný pilot samozřejmě popírá, že by byl na snímcích právě on. Celou kauzu chce dát k soudu.