Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Neznámý fajnšmekr znásilňuje bezbranná auta! Stihl už ojet oktávku a mazdu!

K naprosto nepochopitelnému činu se odhodlal mladík na Plzeňsku. Tenhle muž má nejspíše nějakou velkou úchylku, co se týče aut. Již dvakrát zaútočil na bezbranná auta, která proti jejich vůli znásilnil. Nejdříve si svou oběť vyhlédl, poté vytasil svůj pyj a znásilnil mazdu. Ta mu evidentně nebyla dost dobrá, tak své choutky nasměroval k další čtyřkolové, vystrašené Škodě Octavii. Majitelé frustrovaných aut se domáhají spravedlnosti. Jejich auta nikdo znásilňovat nebude!

Je až k neuvěření, čeho všeho jsou lidé v dnešní době schopni. I těm nejotrlejším jedincům, kteří jsou zvyklí na ledaco, spadla brada při sledování videa.

Neznámého mladíka zachytila kamera v garážích, jak se nenápadně přibližuje s odhaleným penisem k autům a poté tato bezbranná vozidla znásilňuje.

Na server krimi-plzeň se obrátili poškození majitelé frustrovaných aut. Jsou naprosto zděšeni tím, co se děje, a upozornili, že to není bohužel poprvé.

Pachatel byl přistižen nejméně dvakrát v noci v garážích v Plzni u Rondelu, kde se dopustil znásilnění nevinné Škody Octavie. Mimo jiné se pohyboval ve Skvrňanech, kde také docházelo k intimnosti mezi ním a auty.

Majitel znásilněného auta byl naprosto rozhořčený. „Ten prasák ojel i sousedovu japonskou mazdu, ale moje oktávka ho vzrušuje víc a chodí si za ní jak do bordelu!“

Znásilňovač aut zatím nebyl dopaden a policie po něm pátrá.

Související články

Další články