Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

VIDEO: Neuvěřitelný rozhovor s Žanetou z Prostřena! Konečně prozradila, proč ukázala prsa celému světu!

+ Dalších 37 fotografií
Už není pochyb o tom, že dvě mladé účastnice Prostřena chtějí být slavné. Aby dosáhly všech svých cílů, rozhodly se, že se dokonce společně přestěhují do Prahy. Žaneta si nehraje na žádnou rozmazlenou nánu a směle odpovídá na každou otázku. Chce, aby o ní čtenář věděl vše a hlavně pravdu. Nyní ve velkém rozhovoru prozradila, proč ukázala svá prsa.

Žaneta Šťastná, velmi výrazná účastnice Prostřena, které se odehrálo minulý týden v Moravskoslezském kraji, má o své budoucnosti jasno. Jakmile se přestěhuje do jednoho bytu spolu se svou kamarádkou Míšou, začne si plnit své sny. První krok k vytoužené slávě je stěhování do Prahy, sdělila Žanetka.

Žaneta je náramně pyšná, že její hvězda stoupá a píše se o ní už i ve Velké Británii. "Nebojte se, ještě budete mít o mně co psát," začíná rozhovor rozverná dívka a pokračuje.

"Chystám další show, chci si slávu udržet. Bude to velké překvápko."

Rázné slečně, která nejde pro sprosté slovo daleko, se však nelíbí, že někteří lidé na základě Protřena mluví o holkách jako o laciném escortu. Kvůli tomu také děvčata natočila video, které mělo být provokací. Můžete si ho připomenout ZDE "A to, že jsem si dala do informací na sociální síti, že pracuji v nevěstinci, měl být jenom vtip." Ti, kteří mě znají, vědí, jak moc jsem někdy praštěná,“ obhajuje svou fiktivní práci Žaneta

Růžová diva se chystá psát knihu o svém životě a na negativní komentáře kašle Dokonce si myslí, že každá velká celebrita začínala ostudou, takže nějaký menší přešlap v Prostřenu ji rozhodně nerozhodí. "Chci, abyste o mně psali, chci být slavná," dodává Žaneta.

A jak to bylo s odhalenými prsy? Ani tentokrát si Žany nebere servítky. Tvrdí, že celá akce byla spontánní reakce, ať je nějaká sranda. Nemělo to vyjít na veřejnost, ale nějaký člen štábu si to prostě natočil. "Aby si u toho mohl asi mr*kat," komentuje ostře celou situaci s nahými prsy. Žaneta zdůrazňuje, že vždy mluví na plnou hubu, ale ke komu má úctu, s tím mluví slušně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy