Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Němci natočili nového Vinnetoua: Old Shatterhand vypadá jak hipster a náčelník se chlubí výstavním sixpackem!

+ Další 2 fotografie
Němci se pustili do hodně odvážného kousku. Rozhodli se natočit další dobrodružství náčelníka Apačů Vinnetoua a jeho pokrevního bratra Old Shatterhanda. Jenomže původní série má miliony fanoušků, kteří takovéhle novinky budou přijímat hodně těžce. Jak tohle může dopadnout?

Tři filmy bude vysílat německá televize RTL a opět se natáčelo v Chorvatsku. Připravte se na Ameriku roku 1860. Stavění železnice, dobývání Divokého západu, zlatá horečka a utlačování domorodých indiánů.

Původní herci jsou dnes po smrti, a tak se v roli legendárních postav objeví noví herci. Odvážného Vinnetoua si zahraje Albánec Nik Xhelilaj (32). Ten bude muset diváky přesvědčit, že je stejně dobrý jako původní představitel Pierre Bruce (†86). O jeho hereckých kvalitách jsme ještě tolik neslyšeli, každopádně na novou roli pořádně trénoval. Trávil celé dny v posilovně, aby se mohl ukázat jako hodně sexy náčelník s pořádným sixpackem.

Zahrál si dokonce i vedlejší roli v česko-albánském dramatu Smutek paní Šnajderové, dále se objevil v roli migranta v německém filmu Albánec. Nyní má ale konečně šanci prorazit a oslovit masy. Po náročném tréninku je minimálně na fanynky připraven.

Old Shatterhanda hraje německý herec Wotan Milke Möhring (48). Ale drsného chlápka nečekejte. Tenhle blonďák vypadá, jakoby se na place objevil omylem a chtěl se co nejdřív vrátit do hipsterké hospody ke svému kafíčku.

Wotan působí jako takový milý chlápek a diváci ho znají hlavně ze seriálu Místo činu.

Tak uvidíme, jak je diváci přijmou. Přeci jenom série o Vinnetouovi a jeho pokrevním bratrovi patří mezi kultovní příběhy a diváci jsou zvyklí na své „staré“ herce.

Související články

Další články