Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Nela Slováková polyká párek. S pornem to nemá nic společného, ale vidět to musíte!

+ Další 3 fotografie
Brněnská zpravodajka Nela Slováková to zase pěkně rozjela. Rozdávala párky v rohlíku zadarmo a kromě toho, že si vyzkoušela, o jak náročnou jde činnost, tak udělala radost kolemjdoucím a některým dokonce víckrát. Co všechno se dá vymyslet s párkem v rohlíku? To už vám ukáže Nela na videu.

Zdravím opět z Brna, kde jsem byla pozvána na otevření malých potravin. V rámci akce měli kolemjdoucí možnost soutěžit o 100 ks párků v rohlíku a nebyla bych to já, kdybych si zase nevymyslela něco navíc.

Ne, nejsem žádná charita, jen dělám ráda lidem radost, proto jsem všem, kteří za mnou do potravin přišli, dala párek v rohlíku, a to úplně zdarma!!! Samozřejmě, jako vždy při rozdávání čehokoliv zadarmo se našli tací, kteří si pro párek zkusili přijít více než pětkrát. Ale mě neošálili.

Takže každý dostal sváču zdarma a byli jsme všichni spokojení.

Řeknu Vám, nic jednoduchého to teda fakt není. Člověk by si myslel, že jen napíchne rohlík, vloží párek, „kydne“ kečup nebo hořčici a je hotovo. Ale kdepak. Rohlík jde pěkně blbě nabodnout, někdy se Vám celý roztrhne, jindy Vám upadne, ještě než s tím stihnete cokoliv udělat. Kečup mi sem tam ukápl vedle, ale k žádnému úrazu nedošlo, všichni byli napapaní a já spokojená.

Na moje počínání při práci se podívejte ve videu.

Vaše Nela

Související články

Další články