Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

VIDEO! Na Markíze mají v Teleránu veselo: Šéfkuchař se tam 500€ bankovkou chystá vyšňupnout dlouhou lajničku

Na Slovensku jsou zase napřed! Místní populární šéfkuchař Ľubomír Herko se objevil se vysílání Telerána, kde si suverénně chystal kreditkou lajničku bílého prášku na kuchyňském pultu. Vedle ležela srolovaná 500€ bankovka, jakoby se nechumelilo. I když se vlastně chumelilo.

V momentě, kdy se přiblížila kamera, jenom se Ľubomír usmál a odklonil hlavu. Prostě na Slovensku se toho nebojí a kuchař ukázal, jak zvládá brzké vstávání do ranní show. Televize Markíza je na nohou a celou situaci považují jenom za nejapný žert.

„Je to absolutně nevhodný vtip, který nemá v takovéto relaci co dělat. V rámci televize z toho vyvodíme důsledky,“ řekla serveru vas.cas.sk mluvčí televize Tatiana Tóthová.

Mluvčí dodává, že celý tým Telerána musí počítat s tím, že během pořadu je někdo může natáčet. I když zrovna nejsou hlavními hosty. To znamená, že televize tvrdí, že to byla klukovina a kuchař má na stole mouku. Nebo cukr. Kdo ví. Každopádně za to čeká kuchtíka zřejmě vyhazov.

Ľubomír Herko se ale i po záběru tváří like a boss. A to v rozhovoru pro slovenská média tvrdí, že nemá rád hory. My si naopak myslíme, že na sněhu mu to jde fakt dobře!

Mohlo by vás zajímat

Další články