Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Moderátora počasí vyděsil v přímém přenosu pavouk. Neudržel se a začal ječet

Moderátora v přímém přenosu vyděsil pavouk.
Zdroj: reprofoto youtube.com
U někoho se fobie prostě nezapře. Malý pavouk překvapil moderátora počasí a výrazně narušil živé vysílání. Když ho totiž rosničkář uviděl, začal pištět a málem zkolaboval. A to hlavně ani pavouk nebyl ve studiu.

Moderátor počasí ze Západní Virginie nebyl schopen pokračovat dál v předpovědi, když viděl malého pavoučka na kameře. „Louise, proboha!“ zakřičel moderátor na kolegyni, když hmyz uviděl.

A to ještě ani pavouk nebyl ve studiu. Moderátor chtěl divákům zpestřit pohled do ulic, jenže se na objektivu venkovní kamery objevil pavouk. Ten byl sice hodně malinký, ale na objektivu se zvětšil. Moderátor se lekl a nebyl schopný pokračovat v předpovědi. Bylo na něm vidět, že na něj jdou mdloby. Pak se to vše snažil zachránit smíchem a také přiznal, že v sobě málem neudržel oběd.

Lidé tak z počasí nic neměli, dozvěděli se jen, že venku je mlha. Moderátor se pak všem přiznal, že by tento hmyz raději vyhubil. Podívejte se na vtipné video.

Související články

Další články