Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO Modelka, která kvůli referendu poskytuje voličům orální sex: Po 400 mužích jsem už unavená, ale nevzdám se!

+ Dalších 12 fotografií
Italská pornoherečka a modelka Paola Saulino přijela do rodné Itálie až z dalekého Hollywoodu a je připravena orálním sexem bránit svou rodnou hroudu. Chce zamezit italskému premiérovi, aby na úkor Senátu získal větší moc. Proto jezdí napříč Itálií a každému, kdo volí "NE", poskytne zkušené ústní služby.

Talentovaná herečka se chce pořádně proslavit a zachránit svou zemi Proto naplánovala „pompa tour“, tedy v překladu "kuřba tour", kde uspokojuje voliče. V plánu má Řím, Neapol, Miláno, Veronu i Palermo.

Svou orální kampaň už spustila a během ledna stihla uspokojit 400 voličů. "Jsem už trochu unavená, ale klidně odměním i milion voličů!" napsala na své sociální sítě. Už dříve se nechala slyšet, že je ženou činu a splní, co slíbí. Tak snad jí během jejího plnění volebních slibů nevypadne čelist z pantů.

Paulu čeká na její kuřba tour ještě 11 dalších zastávek. A její mise může být nebezpečná pro ni samotnou. "Já si rozhoduju, jestli bude mít muž kondom nebo ne. Když nechci, aby ho měl, tak si ho nasazovat nemusí," řekla blondýna Daily Mailu.

I přes to, že mužům hrozí nákaza pohlavních chorob, tak na její služby jsou dlouhé pořadníky. Registrace probíhá po e-mailu a ne každý má nakonec odvahu nechat věci dojít až do konce. "Jeden z nich se rozbrečel a utekl," popisuje Paula, která má díky své tour pořádné promo.

Související články

Další články