Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

VIDEO: Míša a Žaneta z Prostřena: Slepí lidé jsou nudní a neumí si užívat života. My máme recept, jak se stát celebritami!

+ Dalších 27 fotografií
Včera nás poctily svou návštěvou dvě velké hvězdy kulinářské reality show Prostřeno - Míša a Žaneta. Rozpovídaly se a nestyděly se mluvit o čemkoliv. Žaneta prozradila, proč jí vadí slepí lidé a co by neudělala za žádné peníze světa. Míša přiznala, že už obě mají jasné plány, jak se stát celebritami. Na závěr nám Žanetka zazpívala svoji krásnou píseň.

Dvě hvězdičky Míša a Žaneta, které proslavil pořad Prostřeno, zavítaly na velký rozhovor do redakce extra.cz. Holky se nestyděly mluvit úplně o všem, co je napadlo. Zádrhel nastal až tehdy, když se debata stočila na potenciálního partnera Žanetky. Ta prozradila, že je zamilovaná, ale víc se nechce vyjadřovat.

Obě dvě holky jsou trochu zklamané z toho, že se jim nehrnou žádné pracovní nabídky. Míša otráveně říká, že po skončení Prostřena dostává samé nabídky týkající se sexu a na to ona neslyší

Žanetka se nechala slyšet, že rozhodně nechce, abychom ji házeli do jedné škatulky s nevidomými.

Podle jejích slov jsou tito lidé natolik posedlí svým hendikepem, že si neumí užívat radostí života. Zdůrazňuje, že i když je ona také téměř slepá, nedělá jí problém se jít večer bavit a rozhodně si nestěžuje

Holky mají údajně plán, jak se stát pravými celebritami. Ovšem nechtěly prozrazovat podrobnosti, ale určitě se máme na co těšit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy