Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VIDEO: Michal Suchánek a vědomostní soutěže? Předvedl, jak nic neví, a ještě se u toho zapotil

Zdroj: TV Barrandov
Co se v mládí naučíš, ve staří jako když najdeš – to je sice hezké přísloví, ale jak na vlastní kůži pocítil Michal Suchánek, nelze ho aplikovat zcela vždy. Některé znalosti ze školních lavic už za ta léta zkrátka zapomněl. Během vědomostní soutěže Kdo to ví? se tak u nejedné otázky pořádně zapotil. Oporou mu v týmu byl Martin Zounar.

„Já v týhle soutěži nepochopitelně neustále prohrávám. Říkal jsem si, snad už dneska se něco změní,“ postěžoval si Suchánek po zadání další soutěžní otázky, v níž se moderátor Michal Novotný dotazoval, které z uvedených tvrzení o Grónsku je pravdivé. Jeho zoufalství, když si lámal hlavu s tím, jak správně odpovědět, prohloubilo publikum sedící za ním. Někteří si totiž mezi sebou začali zmateně šuškat dotaz, kde že se vlastně nachází Grónsko.

Suchánek se však nedal zmást, v zeměpise má naprosto jasno: „Grónsko je nahoře, zelený ostrov, to vím. Je pokrytý ledem. Ve skutečnosti je to pod tím ale zelený.“ Jeho dalšími výroky se skvěle bavili jak diváci ve studiu, tak především samozřejmě i druhý tým, v jehož čele stojí Richard Genzer.

Kdo nakonec v tomto díle zvítězil, kolik soutěžní tým vyhrál a s jakými dalšími záludnými otázkami se museli v Kdo to ví? popasovat, to se dozvíte již dnes od 20:15 na TV Barrandov.

Související články

Další články