Doplatila na to mladá milenka z Číny, která měla tu smůlu, že na ni přišla manželka a ta si to samozřejmě nenechala líbit. Podala si ji před všemi rovnou na ulici a neměla s ní žádné slitování.

Aby ji ponížila co nejvíc a ublížila jí, před všemi ji svlékla a začala ji mlátit. Šílené video pochází z Číny z města Po-čou a ženy předvedly na ulici pěknou podívanou. A všechny ostatní dámy ze sousedství se přidaly na stranu manželky. Muže s mladou dívkou vídaly a vůbec se jim to nelíbilo.

Nakonec to skončilo tak, že manželka milence dokonce šlapala po hlavě. Jedna ze starších žen se ji snažila od milenky odtrhnout, ale marně. Jestli spolu manžel s manželkou zůstaly nebo muž skončil se svojí mladou milenkou, zatím není jasné. Lidé na internetu se ale postavili na stranu milenky a chování manželky odsuzují.

„Proč obviňuje tu ženu? Ten chlap dělá problémy a jeho by měla vinit,“ napsal jeden uživatel pod video. „Měla bys zmlátit svého manžela,“ napsal druhý. Podívejte se na video, jakou dostala milenka od manželky nakládačku.