Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Video, které rozum nebere: Zázračná ruská léčitelka stále hledá v ČR slepé dítě ve věku 6 – 9 let! Je to celé podvod, nebo zázrak?

Pamatujete si na náš článek s odkazem na video, ve kterém mladý muž dokáže rozeznávat barvy bez pomoci zraku?

Autoři projektu, který má na YouTube velký ohlas, se na nás teď obrátili znovu s tím, že stále hledají rodiče slepého dítěte, které by chtělo unikátní metodu prý zázračné Rusky Galiny vyzkoušet a které prý zázračná žena naučí vnímat okolí mimosmyslovými barvami.

Projekt, který působí důvěryhodným dojmem, naráží podle jeho organizátorů na zajímavé potíže: „Šéf Jedličkova ústavu nám třeba přislíbil podporu a rozšíření naší iniciativy mezi rodiče slepých dětí, k našemu údivu se nikdo neozval. Jako by jim to ten člověk ani nepředal. Asi nám nevěří, ale my fakt nepodvádíme, paní Galina je skutečná, stejně jako její metody,“ napsal nám muzikant a podnikatel Jiří Dvořák, boháč, který za projektem stojí, a my mu rádi věříme. Tedy ty dobré úmysly, tomu, co se ve videích děje, sami příliš nerozumíme.

A co na to říkáte vy? Mít slepé dítě, které odpovídá požadavkům, ozvete se na mail, který je ve videu? Věříte celé věci, nebo ne? Napište nám, budeme celou iniciativu dále sledovat…

Související články

Další články