Zatímco v Americe musí žáci od základních škol při vstupu do budovy procházet přes detektory kovu, v Rusku si o přestávce při čekání na hodinu hrají se zbraní. A občas se u toho čekání nudí natolik, že zastřelí svého učitele.

Video, které rozhodně není pro slabší povahy, ukazuje tragickou událost, při které zemřel člověk. Celá událost se stala před necelým měsícem v Rusku. Záběry vyšly na povrch až nyní.

V ruském městě Novokuzněck se nachází areál známé sportovní školy, která produkuje i ruské olympijské sportovce. Mezi mladé talenty patřil i šestnáctiletý student Jamshedji H., který především kvůli nedostatku bezpečnostních opatření zastřelil svého učitele Andreje Kiseleva.

Na videu můžete vidět, jak se student i učitel chystají na hodinu střelby. Učitel sedí za stolem, když vtom se student otočí, zamíří na něj a vystřelí. Kulka zasáhne Kiseleva a ten padá k zemi. Mladý sportovec je evidentně v šoku z toho, že zbraň byla nabitá. Po chvilce utíká pro pomoc. Učitele se bohužel nepodařilo zachránit.

Mladík při výslechu vypověděl, že pouze žertoval a neměl tušení, že zbraň je nabitá. Zatím není jasné, jak celý případ dopadne po právní stránce, ale už teď je jasné, že tato nehoda bude velkým poučením nejen pro místní školu a zpřísní se bezpečnostní pravidla.