Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Kradla Bohdalka z hladu? Novoroční projev přináší nepříjemné otázky!

Ze začátku jsme si mysleli, že se jedná o hodně nepovedenou recesi, ale musíme uznat, že když video dokoukáte až dokonce, budete se opravdu bavit. Hnutí Nevím představilo video, kde nám ukazuje možného kandidáta na prezidenta Laca Décziho. Tenhle postarší pán má v hlavně naprosto jasno a moc dobře ví, proč by se měl stát prezidentem právě on. Tak koukněte na video a dobře se bavte.

Laco Décziho je postarší pán, který se rozhodl, že bude kandidovat na prezidenta České republiky. Upřímně, tenhle pán je docela bizarní postavička a nutno podotknout, že z něj padají opravdu samé perly.

Hnutí Nevím s ním zveřejnilo video, nazvané jako "Vánoční poselství" a z Laca tam padají opravdu perly.

Hned v úvodu videa informuje rázným a krátký zobákem diváky o tom, že se rozhodl kandidovat na prezidenta a to z několika důvodů. Je toho názoru, že se v naší republice přemnožili zpěváci a dodává opravdu přesné informace. Dle jeho slov se každý den rodí 150 nových zpěváků. Jak souvisí zpěváci s jeho důvodem kandidatury zatím nevíme

Po chvíli Laco přichází s opravdu originální vysvětlením. "Když přijde nějaký úchylák a vychčije se do jednoho rohu a pak tam přijde později další úchylák a zase se vychčije, tak ty celebrity a VIP osobnosti tam pak rostou jako houby po dešti." Jestli je tohle ověřená teorie prozatím nevíme.

Dále našeho budoucího "prezidenta" rozčiluje, že si lidé zpívají i na záchodě a vůbec, že by měla být celá demokracie zrušena. Prý není dotažena do konce. Jak na to přišel tenhle kandidát, opět nevíme.

Nevíme proč, ale tenhle pán chce obnovit doly a obehnat je nějakým divným drátem. Podle jeho slov jsou největším nebezpečím pro naši zemi lakomci.

Ve svém blízkém okolí má dokonce jednoho dobrého kamaráda, který je opravdový lakomec a přeborník v tomhle oboru. Dále mluví o tom, že Jiřina Bohdalová je naše velká zpěvačka. Zatím nevíme, zda začínáme chápat, že se jedná o recesi. Moc jsme se prozatím nenasmáli, ale dáme tomu ještě šanci

Pomalu se nám to začíná líbit. Laco vypráví příběh, jak Jiřina Bohdalová ukryla do své kabelky jejich víno, jídlo a cigarety.

Po téhle úžasné historce se Laco rozpovídal o tom, že ho pěkně štvou holky, které se odstěhují do Ameriky a vysní si svého dokonalého prince. Jestli má tento další příběh nějaké poslání a pointu, zatím nevíme.

Pointa tohoto příběhu je v tom, že taková dívka si vysnívá až moc dokonalou budoucnost, která se nemůže splnit, a když je stará, pláče na mramor. Což je vlastně super, protože kdyby tam bylo dřevo, tak by ho mohly slzy poškodit.

Vcelku povedená recese, i když by pan budoucí prezident mohl trošku vyšperkovat slovník.

Související články

Další články