Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Jen pro otrlé! Kebab z krys! Takhle ho běžně připravují v Číně

+ Další fotografie
Číňané jsou opravdu schopní sníst všechno. Už se pomalu není ani čemu divit. Stejně je ale pokrm z krys pěkný hnus! Jak si na něčem takovém můžou vůbec pochutnávat? Kebab z krysího masa už je fakt vrchol.

Raději bychom tam neměli jezdit. Kdo ví, co se všechno skrývá v jídle, které s nadšením připravují.

Přece jenom jsou krysy zvířata a pomyšlení na to, že jsou pochoutkou, nahání hrůzu všem milovníkům chlupatých tvorů. Číňané jsou schopni je navíc uvařit zaživa a v klidu stáhnout z kůže.

Toto ošklivé zacházení s krysami a následné vaření bylo zdokumentováno. Krysy byly připravovány jako pokrm na trhy. Na videu je slyšet jejich pískot, zatímco je kuchaři strkají do vařící vody. Záběry opravdu trhají srdce. Ještě ke všemu se u toho všichni smějí. Jak jim to může připadat vtipné, nechápeme.

Krysy jsou v Číně běžným pokrmem asi jako u nás kuře. Normálně si je dávají třeba na svačinu.

Čína je rekordmanem v nedodržování práv u zvířat. Neustále je terčem různých organizací pro ochranu zvířat. Spousta z nich se snaží zabíjení eliminovat. Bohužel neúspěšně.

Čínský národ nemá problém uvařit cokoli. Je to alarmující a velmi smutné.

Následující video není vhodné pro milovníky zvířat a slabší povahy. Video obsahuje dost drastické záběry.

Související články

Další články