Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Je to normální, nebo úchylné? Matka kojí svoje odrostlé syny ze svých obřích silikonových prsou!

+ Další 4 fotografie
Matka Tasha Maile zveřejnila na kanále YouTube video, kde zároveň kojí dva malé chlapce. Ti jsou ale už staří na to, aby pili mléko z matčina prsu. Ihned se na ni snesla vlna kritiky a lidé ženu odsuzují. Prý jde o incest a rozhodně to není normální!

Matka dvou dětí Tasha Maile zveřejnila na kanále YouTube video, na kterém kojí oba syny zároveň. Video se ihned stalo hitem internetu a už má více než 60 milionů zhlédnutí. Někteří lidé ale matku kritizují. Její děti rozhodně nejsou ve věku, aby je kojila, a už vůbec ne zároveň. Podle většiny jde o incest a mělo by to být trestné.

Matka, která má mléko díky svému třetímu dítěti, se ale brání, že je to úplně přirozená věc. Je jí líto těch lidí, kteří ji soudí. A podle ní se nejedná o nic sexuálního. Při kojení rozhodně není vzrušená.

Jenže na posledním z videí je vidět, jak se Tasha, která má silikonová prsa, svíjí bolestí, když její starší syn tlačí bradou na její prs. „Tady kojím svého tříletého a svého ročního syna v pauze při tréninku,“ připsala k videu. „Někdy je to nepříjemné, když kvůli tomu musíte zastavit práce, ale takový je úděl nás matek.“ Přitom chlapci jsou ve věku, kdy už je žena rozhodně kojit nemusí.

Podle některých lidí na internetu je video urážlivé a má sexuální podtext. Navíc se prý jedná o incest, protože starší chlapci si berou do úst prs svojí biologické matky. A některé záběry jsou dost zvláštní. Matka takových videí na kanál YouTube už umístila několik.

Tasha tak rozproudila diskuze o tom, do kolika let je vhodné kojit svoje děti. „Považuji toto video za velmi znepokojující. Tahle žena chce ukázat, že je to normální, když si strká starší dítě prs do úst,“ píše jedna komentující pod video. „Tohle není přirozené, ale incestní,“ píše druhý. „Tohle není normální, zacházíte příliš daleko,“ rozčiluje se další uživatel. „Tohle je prostě příliš, jaký to má smysl?“ nechápe další uživatel.

Internetem se šíří především negativní komentáře. Najdou se mezi nimi ale i některé pozitivní. „Tohle jsem vždycky říkala dětem. Kraví mléko je pro telata a mateřské mléko pro děti,“ souhlasí s kojením neznámá žena. „Její děti budou mimořádně zdravé, je dobře, že je ještě kojí,“ souhlasí další. Co si o tom myslíte vy? Podívejte se na video.

Související články

Další články