Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Jak honí Rytmus? Tohle soukromé video rozruší i otrlého fajnšmekra!

+ Dalších 13 fotografií
Má nejvychytanější věci na světě, jezdí na drahé dovolené, prohání se v luxusních autech. Řeč je o slovenském rapperovi Rytmusovi, který se sem tam pochlubí na sociální síti nějakou horkou novinkou. A tentokrát nasdílel soukromé video zachycující, která jeho tělesná část potřebuje největší péči...

Namachrovaný rapper je aktuálně v Thajsku, kde si vychutnává tamní pohostinnost. Trénuje box, koupe se v moři, pije koktejly – zkrátka relaxuje. Dokonce si skočil i na masáž, kterou si natočil na video. „Čavo mi tak prehonil nohu, že mu paznechty strekli do huby,“ uvedl ke svému legračnímu klipu, o němž se vyjadřuje slovy „honí mi nohu“.

Možná právě videem zakrývá skutečnost, že s partnerkou Darou podle našich informací procházejí lehčí krizí – psali jsme ZDE.

Tak snad Rytmus (40) přestane honěním nohy dráždit fanoušky na Facebooku a začne se věnovat povinnostem, které jeho vztah se sexy Darou posunou do dalšího levelu.

Související články

Další články