Mentor Jarda (44) nepochodil. Jeho video, jak se s nadsázkou tře o palmu, mělo Čechům zpevnit nohy, zadek, břicho a záda. Ovšem úspěch nemělo.

„Jardo, když se tady opřu o smrk, páč palmy nemáme, tak přimrznu a určitě to vydržím déle než ty…“ uvedl k příspěvku hokejového boha uživatel Martin. „Dělám to taky! Mám teda pod sebou mísu, páč s*át pod palmu doma nemůžu, ale na tý frekvenci zamakám,“ doplnil další uživatel Tomáš. A plejáda dalších příspěvků typu „Takhle se v lese chodí na WC“ či „Sorry jako… Borovice… smrky došly!“ jen potvrdila, že Češi Jardovu výzvu neberou moc vážně.

Našli se i někteří, jejichž snaha musela Jardu jistě potěšit, protože Jágrův nejoblíbenější cvik zkoušeli už v minulosti. „Když jsem býval o hodně mladší, dělal jsem tohle o kandelábr, cestou z baru. A klidně u toho i spal,“ napsal k videu fanoušek Václav.

I když osobní trenér Jarda s výzvou moc neuspěl, nemusí zoufat. S Verčou dají jistě hlavičky dohromady a třeba se příští „CHALLENGE DÁŠ TO“ bude týkat toho, kolik kdo vypije piv. To teprve bude Jarda koukat!