Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: „Humus, hnus, chtělo se mi zvracet!“ Ve Výměně manželek to zase bude vřít!

Ve Výměně manželek se to opět bude bizarními postavičkami jenom hemžit. Tentokrát se sejde rodina ze Šarovy u Bohuslavic, kterou tvoří Radka (37), Vladan (41) a dcery Sára (6) a Viktorka (2). Na druhé straně se seznámíme s Radkou (37), Jardou (41) a syny Martinem (15) a Járou (10), kteří žijí v Děčíně. A výsledek? Uřvaná hádka plná sprostých slov a ponižování!

„Hej, co tam máš za špínu! Já jsem ráno vstala a chtěla jsem zvracet! Humus, puch! Jdi do toho svýho vidlákova… Buď zticha, vůbec se s tebou nebavím!“ Tak asi v takovém „přátelském“ duchu bude Výměna manželek, kde se pravidelně scházejí podivné manželské páry, které na své rodinné dovolené potkat nechcete!

Tentokrát to Radka z Děčína musí přežít v rodině, která fanaticky šetří každou korunu. Druhá manželka se také jmenuje Radka a pochází z moravské domácnosti. Jak zvládne specifickou výchovu a vztahy v romské rodině?

Deset dní nebude pro žádnou zúčastněnou stranu jednoduchých. Hádky, slzy a konflikty budou v obou rodinách na denním pořádku. Celá situace se ovšem vyhrotí během závěrečných „osmi očí“. Jednu chvíli to dokonce bude vypadat tak, že bude muset zasáhnout ochranka. U společného stolu budou padat ty nejsprostší výrazy a vytahovat se budou ty nejšpinavější věci.

No, podívejte se ostatně na ukázku, stojí to za to. Zatímco muži mlčí, dámy na sobě nenechají nit suchou, opravdu síla.

Související články

Další články