Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO Horor v zábavním parku: Dívka (†14) zemřela poté, co za jízdy vypadla z atrakce mezi dav lidí!

V zábavním parku v Číně se stala obrovská tragédie, které přihlíželi rodiče i malé děti. Teenagerka (†14) zemřela poté, co kvůli technické závadě vypadla za jízdy z pouťové atrakce a dopadla mezi dav lidí. Podle místních médií se nehoda stala v pátek odpoledne. Celou hrůzu zachytil jeden z návštěvníků na video.

Dívka byla na návštěvě zábavního parku Zhaohua ve Fengdu v Číně. Když se ale rozhodla jít na atrakci s názvem „Cesta do vesmíru“, kvůli technické závadě ji to vyhodilo ze sedačky a ona padala dolů. Hororové video natočil jeden z návštěvníků. Je na něm vidět, jak se ještě dívka pokouší zachránit a atrakce se drží zuby nehty, ale pak ji to vymrští do vzduchu a spadne mezi šokovaný dav. Nehodu potvrdili reportéři z Chongqing Morning Post a informoval o ní Daily Mail.

Na videu je vidět, jak lidé křičí a jsou zděšení. Někteří se dokonce pokoušejí o útěk, protože mají strach, že je padající dívka zraní. Rodiče dětem zakrývali oči a uši, aby celou hrůzu neviděly. Když dívka spadne na zem, lidé se ji pokoušejí oživit. Jeden člověk se dokonce pokouší o umělé dýchání. Dívka byla ihned odvezena do nemocnice, ale po neúspěšné resuscitaci bohužel zemřela. Podívejte se na hrůzostrašné video.

Související články

Další články