Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Gunčíková je v Eurovizi nejlepší, ale rozhodně nevyhraje. Známe 3 důvody proč!

Finále Eurovize se blíží a všichni jsou zvědaví, jestli má Gabriela Gunčíková (22) v soutěži šanci. To, že se Češka probojovala až do samotného finále Eurovize, se stalo poprvé v historii a je to velký úspěch. Jenže Gábina rozhodně nevyhraje.

Zpěvačka Gabriela Gunčíková je velmi talentovaná mladá zpěvačka. Na Eurovizi je bezkonkurenčně nejlepší. Navíc má velké plus, že je krásná, sexy a ze všech nejlépe zpívá. I když je to paradox, tohle bohužel nestačí.

Jako každá evropská soutěž, tak i Eurovize podléhá politickému rozhodnutí. I když na to Gábina má, tak se vsaďte, o co chcete, že na prvním místě rozhodně neskončí. Vyhraje totiž zpěvák ze země, která se právě v tuto chvíli nejvíc hodí. Nemůže to přece vyhrát někdo, kdo je z Visegrádské čtyřky. Vítězství hlavně také vždy patří zemi, která zlobí nejméně.

Gunčíková ve Švédsku už během týdne oslňovala svým božským vzhledem. Dokonce ji zvolili Miss letošní Eurovize. Ve finále bude určitě nejlepší, ale vítězství si neodnese. Tak se aspoň můžeme pochlubit, že se dostala do finále soutěže.

Související články

Další články