Čtvrteční Prostřeno bude opravdu ostré. Hostitelem včera bude mladý muž, gay Lukáš. Lukáš bude hostit své spoluhráče ve svém bytě a nervozita půjde hodně znát. Ostatní soutěžící se budou křehkého Lukáše snažit podpořit. Až tedy na jednoho nevychovance.

Další ze soutěžících, skladník Ondřej chudáku Lukášovi natolik zavaří, že jej nakonec dožene k slzám. Ondřejovo nevybíravé a hrubé chování nebude znát mezí. Kromě toho, že hrubián Ondřej přišel pozdě na večeři, tak se ani neomluvil.

Sotva dosedl ke společné tabuli, absolutně se neostýchal, zvedl telefon a začal s někým horlivě diskutovat. Možná by si mohl uvědomit, že hulákat u stolu před ostatními soutěžícími je naprosto nevhodná a neslušná věc.

Jenomže skladníkovi z Prahy není nejspíše nic svaté. Ostatní soutěžící byli z jeho nevybíravého hovoru velmi rozhozeni. A to jsme si mysleli, že největší pitomci bydlí jenom v Brně. Omyl. Prostřeno, které se odehrávalo tento týden v Praze, nás přesvědčilo o opaku.

Hostitel Lukáš byl na konci večera opravdu na dně. „Zjistil jsem, že Michala hrozně moc miluji a že jsem prostě rád za to, že mám vedle sebe někoho, kdo mě podporuje, a ne nějakého šmejda, který bojkotuje celé natáčení a který zkazí večer svými nejapnými poznámkami. Je to fakt trapné,“ komentuje celou událost.