Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: FattyPillow se opět ukázal! „Flusanec na tebe!“ řval se smíchem na jiného youtubera!

+ Další fotografie
FattyPillow a Jirka Král. Dvě hvězdy české youtuberské scény, které se proslavily především hraním počítačových her. Člověk by si mohl říct, že díky podobné cestě ke slávě by si mohli rozumět. Jenže tak to vážně není.

Když se totiž před takřka rokem objevil FattyPillow mezi českými youtubery, nedostalo se mu příliš milého přijetí. Tehdy daleko slavnější kolegové ho zesměšňovali a jedním z nich byl i Jirka Král.

Ten má sice na YouTube přes 420 tisíc odběratelů, ale přesto mu nepřišlo pod úroveň kopnout si do tlustýho Kárla, který zrovna začínal.

Právě proto se Fatty jen málokdy ukáže na nějaké akci českých youtuberů. Co by si s nimi asi tak povídal?

Přesto na setkání s Králem nakonec došlo. Fatty se totiž vypravil na akci FOR GAMES, kde shodou okolností rozdával podpisy i Jirka. No a i když je tlustej Kárl doslova k nepřehlédnutí, tak jeho kolega zarytě dělal, že ho nevidí. Jenže Fatty moc dobře věděl, že vidí, a dětinský způsob chování společně s povýšeneckým přehlížením v něm vyvolaly vzpomínky na staré křivdy.

Okamžitě proto nakráčel ke Královi a poprosil ho o podpis. Ten stále předstíral, že vůbec neví, o koho jde, a ještě napsal Fattyho jméno špatně.

Jak na to Kárl zareagoval? To si můžete prohlédnout ve videu sami.

Související články

Další články