Jedněmi milovaný, druhými nenáviděný Fatty Pillow předvedl, že jeho druhé jméno je opravdu provokace. Natočil totiž video, kde se hodně urážlivě pustil do Carrie Kirsten. Ta totiž nedávno uveřejnila video, kde se rozplývá nad tím, že dostala vytoužené BMW. Stala se totiž tváří této luxusní značky.

To ale nemůže asi Fatty vydýchat, tak natočil parodii na celé video. Z celé dojemné situace si dělá legraci sobě vlastní. Dostalo ho hlavně to, jak se tato mladá dáma, která má jít příkladem malým holkám, chová povrchně, a tím jim dává špatný úsudek o životě.

Ale zašel až tak daleko, že dokonce youtuberce nadává do ženy lehkých mravů, která se nebojí dát každému, a dokonce se otírá i o její aféry, kdy na internet unikly fotky jejích prsou. A hlavně, co nemůže pochopit, jak holka, která má řidičák ještě hodně čerstvý, jak se mohla stát tváří automobilky.

Nejde ale jen o pouhopouhou závist? Přesvědčte se sami ve videu, o co Fattynce vlastně jde, jestli prostě jen nemůže přenést přes srdce, že on sám žádné pořádné auto nedostal.